Robotické vysávače Scooba

Robotické vysávače Scooba

Robotické vysávače si získavajú stále viac priaznivcov. Sú spojením tej najnovšej technológie s moderným dizajnom. Vysávanie sa využívaním robotických vysávačov stáva omnoho jednoduchšie a komfortnejšie. Robotické vysávanie nikoho neoberá o čas a je maximálne efektné.

Robotické vysávače Scooba sú určené na mokré čistenie podláh, na umývanie a vytieranie. Vysávač Scooba funguje na štvorfázovom čistiacom procese. Prvou fázou je predvysávanie. Ďalej Scooba pokračuje umývaním. Na čistenú podlahu nanesie čistiaci roztok, ktorý sa vyznačuje vysokou účinnosťou čistenia. Tretím krokom je čistenie, kedy tento vysávač čistiacimi lištami a kefami čistí podlahu. Poslednou fázou je vysatie špinavej vody. Všetky fázy prebiehajú súčasne, preto je podlaha po vyčistení vlhká.

Test vysávačov preukázal, že vysávač Scooba je vhodný na všetky typy podláh, dlažieb, linolea. Test vysávačov tiež preukázal, že Scooba sa po miestnosti dobre orientuje, nenaráža do stien a pred schodmi sa dokáže zastaviť. Ľahká obsluha a energetická úspora patria k mnohým výhodám, ktorými sa vysávač Scooba vyznačuje.