Šikovný pomocník do každej domácnosti

Predstavte si situáciu – prídete domov unavený z celého dňa stráveného v práci a hneď ako otvoríte dvere, uvidíte veľký neporiadok vo svojom byte. V duchu si poviete, že to necháte na zajtra, ale pravdou je, že sa na to už nemôžete ďalej pozerať. Predstava, že musíte vytiahnuť vysávač a začať upratovať celý byt, je však po náročnom dni nepredstaviteľná. Preto je tu riešenie!

Tým správnym riešením pre Vás je robotický vysávač iRobot Roomba. Je to kvalitný vysávač, ktorý spraví všetko za Vás! Už sa nemusíte ďalej trápiť s klasickým vysávaním, ale nahradiť to niečim inovatívnym a čo je najdôležitejšie, časovo veľmi prospešným. Tento robotický vysávač jednoducho spustíte a Vy si v pokoji môžete vypiť šálku kávy a venovať sa členom rodiny.

Možno si kladiete otázku- je tento vysávač spoľahlivý, vyčistí ako aj koberec tak aj parkety, a nie veľmi dostupné miesta? Odpoveď je áno. Vysávače sú vybavené 38 aktívnymi senzormi, ktoré dokážu rozoznať povrch, po ktorom prechádzajú. Vysávač prejde po jednom mieste priemerne 4-krát, a tým zabezpečí, že povrch bude precízne a a kvalitne uprataný. Kedže sa vie prispôsobiť akémukoľvek povrchu, je vhodný na vysávanie kobercov, dlažieb alebo plávajúcich podláh. Nemusíte sa však báť, ak v dome máte schodisko- senzory okamžite zaznamenajú koniec povrchu a iRobot automaticky zmení smer vysávania. Je takisto vybavený nárazníkom, ktorý mu pomáha orientovať sa v miestnosti a vyhýbať sa prekážkam. Niektoré senzory majú špecifickú vlastnosť, či už rozpoznať miesta s najväčším množstvom znečistenia alebo zabraňovať namotaniu a zachyteniu, napríklad strapcov kobercov.

S týmto spoľahlivým a kvalitným vysávačom budete mať o čosi jednoduchší život a o niečo viac času na užitočnejšie veci. Nechajte ho teda upratovať za Vás.