Výhody elektronickej cigarety

V prípade, že sa pokúšate prestať fajčiť určite viete, aké je to náročné. Zapáliť si vás láka pri rannej káve, poobede počas obednej pauzy, večer pri posedení s priateľmi. Jednoducho ide o pocit, ktorý nenahradí ani tá najlepšia nikotínová žuvačka či náplasť.

Práve pre vás je tu však elektronická cigareta! Máte s ňou pocit akoby ste fajčili cigarety skutočné, pretože naozaj dymí a môžete ju mať stále pri sebe, spolu s náplňami, ktoré môžu mať rôzne príchute. To znamená, že aj dym z tejto cigarety vonia a takto sa ani vaša nefajčiarska spoločnosť nemusí obávať nepríjemne páchnuceho cigaretového dymu. Okrem rôznych príchutí týchto náplní si z nich môžete vyberať aj podľa toho, aký obsah nikotínu preferujete, od najslabších až po najsilnejšie cigarety.

Elektronická cigareta funguje na batérie, ktoré vydržia na jedno nabitie približne 800 potiahnutí, no aj v tomto prípade jej kvalita závisí od ceny. K nej samozrejme potrebujete aj nabíjačku, ktorú môžete nosiť stále so sebou. Prestať fajčiť nebolo nikdy jednoduchšie!

Leave a Reply