Zjednodušte si upratovanie aj pomocou robotického mopu

Priznajme si, upratovanie nepatrí medzi obľúbené činnosti a najmä ak ide o čistenie podláh. Preto si vždy hľadáme tie najjednoduchšie spôsoby, ako sa s týmto problémom popasovať. Jedným z obľúbených pomocníkov, ktorý je zameraný na čistenie podláh, je robotický vysávač, ktorý pracuje celkom samostatne. Dnes si však predstavíme obdobu robotických vysávačov – robotické mopy.

Jedinečný robotický mop vás určite očarí.

Zjednodušiť si upratovanie sa snažíme vždy a za každých okolností a práve robotický mop je na to ako stvorený. Už vďaka stlačeniu jedného tlačidla sa budú vaše podlahy lesknúť čistotou a vy budete žiariť spokojnosťou. Ako však tento zázrak funguje? Na čistiacu hlavu stačí založiť handričku, ktorá je vyrobená z mikrovlákna, uložiť mop na podlahu a spustiť „mopovanie“.

Mop pracuje podobne ako robotický vysávač – pamätá si, kde bol a tiež miesta, ktoré je ešte potrebné vyčistiť. Čistiaci proces môžete samozrejme prerušiť, ak máte pocit, že je potrebné vymeniť handričku, alebo doliať čistiaci roztok. Po opätovnom spustený robotický mop doupratuje miestnosť a po skončení svojej práve sa sám vráti do nabíjacej stanice.

Prečo sú robotické mopy také skvelé?

Robotický mop má svoje výhody, ktoré si následne uvedieme:

-          Čistí podlahy pozdĺž stien, aj pod nábytkom.

-          Nevyžaduje si zložité ovládanie, spustí sa stlačením jedného tlačidla.

-          Ak narazí do prekážok, tak sa odrazí a pokračuje v čistení ďalej.

-          Možno ho využiť na čistenie akýchkoľvek pevných podláh.

-          Pracuje potichu, ani si nevšimnete, že je zapnutý.

-          Vďaka inteligentným senzorom sa nemusíte obávať toho, že spadne zo schodov.

-          Možno ho využívať na čistenie podláh na vlhko aj na sucho.

-          Je ideálny pre domácnosti s domácimi zvieratami.

Ak sa rozhodnete pre robotický mop, svoje rozhodnutie určite nebudete ľutovať. Tento pomocník sa postará o vaše podlahy rýchlo, dokonale a bez najmenších problémov.

Braava-grafika